TELEFUNKEN LOGO TELEFUNKEN DE   TELEFUNKEN COM
TELEFUNKEN POLSKA

TELEFUNKEN POLSKA

TELEFUNKEN POLSKA

TELEFUNKEN POLSKA

Legendarna niemiecka marka Telefunken powraca do Polski!
Po kilku latach nieobecności, nasza bogata oferta produktów ponownie dostępna jest na terenie całego kraju. Jako brand z ponad 100 letnią tradycją - przykładamy najwyższą wagę do jakości oferowanych Klientom produktów, a także dbałości o satysfakcję każdego nabywcy sprzętu marki Telefunken. Te przewodnie wartości cechują naszą politykę zarówno na etapie produkcji urządzeń, jak i późniejszej ich dystrybucji, sprzedaży oraz serwisowania.
Oferta marki Telefunken obejmuje bardzo szeroki zakres - od LED-owych żarówek, poprzez sprzęt audio zarówno dla domu jak i samochodu, telewizory LED, akcesoria hi - fi oraz tablety, na sprzęcie AGD kończąc. Wszystkie nasze urządzenia cechuje niemiecka precyzja wykonania oraz niezawodność, zaś jakość oferowanych produktów potwierdzają niezależne testy prasy branżowej przeprowadzane na największych rynkach Europy - czyli w Niemczech i Francji.
Teraz ta legendarna jakość dostępna jest również dla Polskich Klientów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną gamą produktów Telefunken na naszej stronie internetowej, oraz w sieciach sklepów na terenie całego kraju.

Firma TF Polska to zespół profesjonalistów posiadających dużą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie elektroniki użytkowej. Naszą pasją jest tworzenie marki TELEFUNKEN jako nowoczesnej i niezawodnej, jednym słowem takiej, której można zaufać. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w handlu zarówno w krajach Unii Europejskiej jak i w krajach wschodniej Europy. Posiadamy duże możliwości logistyczne zlokalizowane w samym centrum Polski (w Piastowie oraz w Rawie Mazowieckiej). Dzięki temu jesteśmy w stanie magazynować oraz sprawnie dostarczać towar na terenie całej Polski i w sąsiadujących krajach.TF Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. z siedzibą w Piastowie, ul. Warszawska 1, 05-820 Piastów, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000437405, NIP 8351604035.

COPYRIGHT© 2013 TELEFUNKEN. ALL RIGHTS RESERVED.

PLIKI COOKIES   .::.   Google+