TELEFUNKEN POLSKA

Legendarna niemiecka marka Telefunken powraca do Polski!

Po kilku latach nieobecności, nasza bogata oferta produktów ponownie dostępna jest na terenie całego kraju. Jako brand z ponad 100 letnią tradycją - przykładamy najwyższą wagę do jakości oferowanych Klientom produktów, a także dbałości o satysfakcję każdego nabywcy sprzętu marki Telefunken. Te przewodnie wartości cechują naszą politykę zarówno na etapie produkcji urządzeń, jak i późniejszej ich dystrybucji, sprzedaży oraz serwisowania.

Oferta marki Telefunken obejmuje bardzo szeroki zakres - od LED-owych żarówek, poprzez sprzęt audio zarówno dla domu jak i samochodu, telewizory LED, akcesoria hi - fi oraz tablety, na sprzęcie AGD kończąc. Wszystkie nasze urządzenia cechuje niemiecka precyzja wykonania oraz niezawodność, zaś jakość oferowanych produktów potwierdzają niezależne testy prasy branżowej przeprowadzane na największych rynkach Europy - czyli w Niemczech i Francji.

Teraz ta legendarna jakość dostępna jest również dla Polskich Klientów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną gamą produktów Telefunken na naszej stronie internetowej, oraz w sieciach sklepów na terenie całego kraju.

Firma TLF Polska to zespół profesjonalistów posiadających dużą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie elektroniki użytkowej. Naszą pasją jest tworzenie marki TELEFUNKEN jako nowoczesnej i niezawodnej, jednym słowem takiej, której można zaufać. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w handlu zarówno w krajach Unii Europejskiej jak i w krajach wschodniej Europy. 

 

TLF Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 142A, (02-305 Warszawa), wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000437405, NIP 8351604035.