TELEFUNKEN LOGO TELEFUNKEN DE   TELEFUNKEN COM
 

GDZIE MOŻNA KUPIĆ NASZE SMARTFONY?

Smartfony TELEFUNKEN dostępne są w sprzedaży w sieciach handlowych Saturn, Media Markt i E'Leclerc.
Zapraszamy klientów do wyżej wymienionych sklepów w celu zapoznania się z jakością, estetyką i funkcjonalnością naszych produktów.
Nasze smartfony mozna również kupić nie wychodząc z domu w coraz większej ilości sklepów Internetowych takich jak: "taniej.pl", "saturn.pl", "mediamarkt.pl", "neo24.pl".
Saturn
Sklepy SATURN oferują klientom najpełniejszy na rynku asortyment markowych produktów z kategorii: elektroniki użytkowej, artykułów gospodarstwa domowego, komputerów i akcesoriów komputerowych, sprzętu telekomunikacyjnego i fotograficznego.

Obecnie w Polsce działa 18 sklepów marki SATURN (w Bydgoszczy, Gdańsku, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lubinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Tychach, Warszawie i we Wrocławiu).

Media Saturn Online Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa
MediaMarkt
Media Markt jest międzynarodową siecią specjalistycznych marketów elektronicznych, oferujących najpełniejszy na rynku asortyment sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, AGD, telewizorów, urządzeń audio-wideo i biurowych oraz akcesoriów.

Obecnie sieć Media Markt posiada 48 marketów w 39 miastach i jest liderem branży elektroniki użytkowej w Polsce.

Media Saturn Online Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa.
Leclerc
E.Leclerc jest najdłużej działającą siecią super i hipermarketów w Polsce, a po 18 latach rozwoju może się poszczycić 41 sklepami w 37 miastach na terenie 15 województw.

E.Leclerc Polska
ul.Jutrzenki 156
02-231 Warszawa
Taniej.pl
Właścicielem sklepu jest Firma LOGIS S.A., która należy do grupy kapitałowej Iberia Motor Capital Group.

"Jesteśmy importerem znanych z najwyższej jakości i doskonałego wzornictwa produktów najlepszych firm europejskich. Uruchamiając sklep internetowy Taniej.pl postanowiliśmy zaproponować Państwu starannie wyselekcjonowane produkty w atrakcyjnych cenach z szybką i pewną dostawą."

LOGIS S.A.
96-200 Rawa Mazowiecka
ul. Mszczonowska 36


Sklep internetowy NEO24.PL istnieje na polskim rynku usług internetowych od 2006 roku. Od samego początku sukcesywnie rozwija ofertę, starając się wychodzić naprzeciw potrzebom klientów. Umożliwia swoim klientom wybór spośród ponad 30 000 towarów wiodących światowych producentów.

Sklep internetowy NEO24.PL posiada własne centra logistyczne. Dostępność towaru w magazynach zlokalizowanych w różnych częściach kraju usprawnia realizację zamówień, przez co towar szybciej dociera do klienta.

Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na polskim rynku od ponad 10 lat. Jej oferta to najnowsze produkty: telewizory Smart, laptopy, tablety, smartfony, foto, RTV i AGD, a w wybranych sklepach również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów.
Dzięki e-sklepowi wszyscy klienci z całej Polski mogą w pełni korzystać z oferty Media Expert 24 godziny na dobę!

COPYRIGHT© 2013 TELEFUNKEN. ALL RIGHTS RESERVED.

PLIKI COOKIES   .::.   Google+