TELEFUNKEN LOGO TELEFUNKEN DE   TELEFUNKEN COM
 

GDZIE MOŻNA KUPIĆ NASZE SMARTFONY?

Smartfony TELEFUNKEN dostępne są w sprzedaży w sieciach handlowych Saturn, Media Markt i E'Leclerc.
Zapraszamy klientów do wyżej wymienionych sklepów w celu zapoznania się z jakością, estetyką i funkcjonalnością naszych produktów.
Nasze smartfony mozna również kupić nie wychodząc z domu w coraz większej ilości sklepów Internetowych takich jak: "taniej.pl", "saturn.pl", "mediamarkt.pl", "neo24.pl".
Saturn
Sklepy SATURN oferują klientom najpełniejszy na rynku asortyment markowych produktów z kategorii: elektroniki użytkowej, artykułów gospodarstwa domowego, komputerów i akcesoriów komputerowych, sprzętu telekomunikacyjnego i fotograficznego.

Obecnie w Polsce działa 18 sklepów marki SATURN (w Bydgoszczy, Gdańsku, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lubinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Tychach, Warszawie i we Wrocławiu).

Media Saturn Online Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa
MediaMarkt
Media Markt jest międzynarodową siecią specjalistycznych marketów elektronicznych, oferujących najpełniejszy na rynku asortyment sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, AGD, telewizorów, urządzeń audio-wideo i biurowych oraz akcesoriów.

Obecnie sieć Media Markt posiada 48 marketów w 39 miastach i jest liderem branży elektroniki użytkowej w Polsce.

Media Saturn Online Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa.
Leclerc
E.Leclerc jest najdłużej działającą siecią super i hipermarketów w Polsce, a po 18 latach rozwoju może się poszczycić 41 sklepami w 37 miastach na terenie 15 województw.

E.Leclerc Polska
ul.Jutrzenki 156
02-231 Warszawa
Taniej.pl
Właścicielem sklepu jest Firma LOGIS S.A., która należy do grupy kapitałowej Iberia Motor Capital Group.

"Jesteśmy importerem znanych z najwyższej jakości i doskonałego wzornictwa produktów najlepszych firm europejskich. Uruchamiając sklep internetowy Taniej.pl postanowiliśmy zaproponować Państwu starannie wyselekcjonowane produkty w atrakcyjnych cenach z szybką i pewną dostawą."

LOGIS S.A.
96-200 Rawa Mazowiecka
ul. Mszczonowska 36


Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na polskim rynku od ponad 10 lat. Jej oferta to najnowsze produkty: telewizory Smart, laptopy, tablety, smartfony, foto, RTV i AGD, a w wybranych sklepach również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów.
Dzięki e-sklepowi wszyscy klienci z całej Polski mogą w pełni korzystać z oferty Media Expert 24 godziny na dobę!

COPYRIGHT© 2013 TELEFUNKEN. ALL RIGHTS RESERVED.

PLIKI COOKIES   .::.   Google+